بازگشت به صفحه کامل

اجرای طرح "سکوی پهلوانی " به نام شهدا در استان یزد

شناسه : 26809278

اجرای طرح "سکوی پهلوانی " به نام شهدا در استان یزد


دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبرداد:


به گزارش ستاد کنگره 4هزار شهید استان یزد،  محمد مهدی نیکونژاد گفت: در کمیته ورزش و جوانان گروه ها و انجمن هایی در نظر گرفته ایم تا مسئولیت هر قسمت را بر عهده بگیرند. گروه روابط عمومی، امور ورزش، امور بانوان، امور ایثارگران، امور پشتیبانی و فرهنگی در همین راستا شکل گرفته اند.

دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد افزود: این کمیته دو طرح اصلی در دستو کارخود دارد. در طرح "منش پهلوانی" 4 هزار دست لباس ورزشی با آرم کنگره یا تمثال شهدا تولید شده و بهمن ماه در مناطق کم برخوردار استان یزد میان نوجوانان و جوانان توزیع می شود.
وی با اشاره به اجرای طرح "سکوی پهلوانی" به یاد شهدا تشریح کرد: در این طرح 4 هزار متر مربع فضای ورزشی در سال 99 به نام دومین کنگره 4 هزار شهید استان یزد احداث می شود.
نیکونژاد ادامه داد: در طرح سکوی پهلوانی تاکنون 70درصد از فضای ورزشی احداث شده و انشالله بتوانیم تا پایان بهمن ماه یا در دهه فجر این طرح را افتتاح کنیم. 
دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد عنوان کرد: اجرای طرح زندگی نامه 23 شهدیه زن، چاپ کتاب و فایل الکترونیکی 400 شهید ورزشکار، ارائه 4هزار مشاره رایگان ازدواج و حضور ورزشکاران در رویداد های ورزشی به نام شهدا بخشی از برنامه های این کمیته بوده که انجام شده است.
دبیر کمیته ورزش و جوانان اظهار داشت: گروه امور ورزش کلیه مسابقاتی که در استان در سال 99 انجام می شود را با نام شهدا و کنگره ملی شهدا برگزار می کند. 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :