6 عنوان کتاب در راستای کنگره شهدا در یزد منتشر می شود

شناسه : 26769762

6 عنوان کتاب در راستای کنگره شهدا در یزد منتشر می شود


دبیر کمیته دانشگاهیان، اساتید، علمی و پژوهشی کنگره 4 هزار شهید استان یزد:


به گزارش ستاد کنگره شهدا استان یزد، علی پورمیرزائی دبیر کمیته دانشگاهیان،  اساتید، علمی و پژوهشی کنگره چهار هزار شهید استان یزد گفت: جلسه کمیته دانشگاهیان دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده و‌ دارالعلم یزد به میزبانی دانشگاه یزد برگزار شد. در این جلسه که مسئولین فرهنگی دانشگاه ها و بسیج دانشجویی استان حضور داشتند در خصوص برنامه های کنگره شهدا در دانشگاه ها بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: از جمله تصمیمات گرفته شده این جلسه حمایت از پایان نامه ها و مقالات با موضوعات دفاع مقدس، برگزاری جشنواره ادبی هنری رویش با موضوع دفاع مقدس و شهدای استان ، تولید محتوای مورد نیاز نسل جوان و انتشار آن در فضای مجازی،  برگزاری نشست ها و کرسی های آزاد اندیشی با هدف پاسخ به سوالات و شبهات، برگزاری مسابقات کتابخوانی و تالیف و چاپ 6 عنوان کتاب بود.

دبیر کمیته دانشگاهیان،  اساتید، علمی و پژوهشی تاکید کرد: دانشجویان و تشکل های علاقه مند جهت مشارکت در برنامه های کنگره میتوانند به مسئولین فرهنگی یا بسیج دانشگاه مراجعه نموده و یا از طریق پیج@Qmasaf  اعلام آمادگی نمایند. 

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :


حسن حاجی حسینی شوازی
با سلام و احترام به محضر امام و شهدا
توفیقی داشتم به بهانه برگزاری یادواره شهدای محله اهرستان یزد و نیز شهید شاخص محله محمودرضا ساعتیان کتابی را در زمینه معرفی فرهنگ شهید و شهادت از دیدگاه تشیع و تسنن و نیز دیدگاه مرحوم امام و مقام معظمرهبری تحت عنوان « شهداء چه می گویند؟» به رشته تالیف در آورم.
خوشحال می شوم که این کتاب هم به بهانه کنگره 4000شهید استان یزد به نسل جوان و نوجوان معرفی گردد. متشکرم و اجرکم علی الله
حسن حاجی حسینی شوازی
ارشد مدیریت و حسابداری
دبیر آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد
09133582700
پست شده در ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۴:۲۹

آخرین اخبار