۱۲۰۰ ازدواج آسان به واسطه کنگره شهدا در یزد برگزار شد

شناسه : 27029966

۱۲۰۰ ازدواج آسان به واسطه کنگره شهدا در یزد برگزار شد


سردار پورشمسی:


سردار رضاپورشمسی در دیدار فرمانده کل سپاه پاسداران با آیت‌الله ناصری یزدی اظهار داشت: توزیع بیش از ۱۲۰ هزار بسته معیشتی و ۴۰ هزار بسته بهداشتی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا از جمله اقدامات ارزشمندی است که در کنگره شهدای یزد برگزار شد.
وی از بازسازی ۴ هزار متر منازل آسیب دیده محرومان خبر داد و گفت: با توجه به شیوع کرونا، رویکرد کنگره شهدا به سمت خدمت‌محوری و محرومیت‌زدایی رفت.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: با بهبود وضعیت استان یزد، یادواره‌های شهدا هم در نقاط مختلف استان یزد برگزار شد و در کنار این یادواره‌ها، بسته‌های معیشتی متعددی هم در میان نیازمندان توزیع شد.
پورشمسی گفت: متاسفانه آمار ازدواج در استان یزد طی سال‌های گذشته بسیار کاهش پیدا کرده بود و به همین دلیل یکی از برنامه‌های ما برگزاری ۴۰۰ ازدواج آسان بود که خوشبختانه نزدیک به ۱۲۰۰ ازدواج آسان برگزار شد.
پورشمسی تصریح کرد: آن چیزی که در کنگره ها دنبال می شود احیای خاطرات رزمندگان و بازسازی فضای معنوی دوران دفاع مقدس در جامعه است و اگر نگاه کنیم در حقیقت دفاع مقدس یک دانشگاه تمام عیار و یک نعمت بسیار بزرگ برای مردم ما است.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امسال با توجه به اینکه کرونا در سال ۹۹ داشتیم، سمت و سوی برنامه‌ها از همایش‌ها و برنامه‌های تجمعی به سمت خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی رفت.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونا فضای برگزاری اجلاسیه بسیار محدود است و ما تنها می‌توانیم خدمت بخشی از خانواده‌های شهدا باشیم و مردم می‌توانند از ساعت ۹ صبح این مراسم را از شبکه یزد و فضای مجازی مشاهده کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :


آخرین اخبار