پوشش ویژه‌ اجلاسیه کنگره ملی شهدای استان از صداوسیمای یزد

شناسه : 27029105

پوشش ویژه‌ اجلاسیه کنگره ملی شهدای استان از صداوسیمای یزد
به گزارش کمیته ارتباطات و رسانه دومین کنگره ملی شهدای استان یزد؛احمد پهلوانیان با اشاره به برگزاری اجلاسیه دومین کنگره ملی شهدای استان در روز دهم فروردین ماه، اظهار کرد: صداوسیما با هدف ارزش نهادن به مقام شامخ شهدا و حمایت از این حرکت ارزنده پوشش ویژه‌ این کنگره ملی را در برنامه های خود قرارداده است.
وی افزود: پوشش و پخش برنامه‌های اصلی کنگره ۴۰۰۰ شهید یزد از ساعت ۹ صبح تا اذان ظهر به تهیه کنندگی محمدعلی خادمی و کارگردانی محسن غلامزاده مهرآبادی و با اجراء مهدی قانع و حامد سلطانی از صداوسیمای یزد پخش می شود.
مدیرکل صداوسیمای یزد گفت: همچنین در استودیو مستقر در کنگره با حضور میهمانان ویژه و تصاویری از حاشیه برگزاری کنگره و پخش مستندهای شهدای شاخص استان یزد به تهیه کنندگی حامد ژیان پور و کارگردانی محسن عباسی سرچشمه و با اجرای محسن فلاح بطور زنده از شبکه یزد و شبکه های سراسری و استانی کشور پخش می شود.
پهلوانیان افزود: رادیو یزد نیز با برنامه ۴۰۰۰ خورشید سه شنبه دهم فروردین با گروه مستقر در کنگره به تهیه کنندگی حمید طلایی و گویندگی الهه دهقانپور و گزارشگری حسین آقایی و مژگان سازنده و گروه مستقر در استودیو به تهیه کنندگی راضیه دهقانی زاده و گویندگی امیدحسین مرشدی از ساعت ۸ و نیم تا ۱۴ به صورت زنده از رادیو یزد پخش می شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :


آخرین اخبار