به تحریم بی اعتناییم، به برجام هم نیازی نداریم

شناسه : 27032301

به تحریم بی اعتناییم، به برجام هم نیازی نداریم


فرمانده کل سپاه:


فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجلاسیه نهایی دومین کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد با اشاره به پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه‌ها و دوران‌های مختلف گفت: این کشور غنی و سرشار است از ثروت مادی و معنوی. کشوری که رهبر، مکتب و ملت بزرگ دارد.
سردار سلامی خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آرمان بزرگ دارد این کشور هرگز شکست نمی‌خورد و در تعقیب آرمان‌های خود در تلاش است.
وی با اشاره به اینکه ایستادگی ملت ایران راه نجات ایران اسلامی است، گفت: دشمن می‌خواست مردم ما گرسنه بمانند، فقیر بمانند، خسته و تسلیم شوند، اما رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب، باطل السحر همه این فتنه‌ها بود با پایمردی مردمی که در قلب فتنه‌های ایستادند و عقب ننشستند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود به تحریم‌های ظالمانه دشمن علیه ملت ایران پرداخت و افزود: اگر دشمن تحریم‌ها را بردارد ما پیروزیم و اگر برندارد بازهم ما پیروزیم.
سردار سلامی تصریح کرد: سرنوشت این ملت کاملا مستقل از اراده دشمن شده است. دشمن می‌داند هرچه فشار را زیاد کند تاثیر آن قوس نزولی خود را طی می‌کند. ما در حال کاهش فشار تحریم هستیم، اثرات آن با قوت ملت درحال کم شدن است.
وی خاطرنشان کرد: اگر تحریم را بردارند ما یک حرکت ظالمانه از دشمن را خنثی کرده ایم و توانسته ایم بر این ظلم غلبه کنیم، اما اگر تحریم را برندارد ما کشور را می‌سازیم و به خودکفایی مطلق می‌رسیم نقشه عزتمان را کمال می‌بخشیم و پرچم استقلال را همچنان برافراشته نگه می‌داریم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: خوشبختانه ملت ایران از تاثیر اقتصادی دشمن آزاد شده است. رها شدن او از تاثیر و جاذبه دشمن رویدادی است که در سال ۱۴۰۰ به آن رسیده ایم و بشارتی است برای ملت ایران.
سردار سلامی گفت: ما به تحریم بی اعتناییم به برجام هم نیازی نداریم. ما راه استقلال را آموخته ایم با هم در میدان می‌مانیم. قلب هایمان را به هم گره می‌زنیم تا ایران را بر فراز یک تمدن بزرگ در جهان بسازیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه شهدا مظاهر قدرت ایران هستند، خاطرنشان کرد: مگر می‌شود با داشتن چهار هزار شهید در یک استان مردم اجازه دهند دستاورد‌های این خون‌های ریخته شده به دست دشمنان بیفتد.
سردار سلامی گفت: شهادت منبع قدرت و منشا حرکت است و امروز به فضل الهی ملت ایران به دلیل تعقیب کردن فرهنگ جهاد و شهادت سرافراز و سربلند است.
وی با بیان اینکه دشمن تمام قدرت خود را برای شکست دادن این انقلاب و این ملت بسیج کرده است، افزود: از همه جهات به جنگ با این ملت آمدند، ابتدا جنگ نظامی را تجربه کردند و وقتی ناکام شدند، جنگ نظامی از مخلیه دشمن خارج شد.
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: حتی دشمن در خواب هم به فکر جنگ با ملت ایران نیست چراکه می‌داند جنگ برای این ملت یک کابوس نیست.
سردار سلامی گفت: در عرصه نظامی برای غلبه با دشمنان کاملا قدرتمند و آماده ایم. ترکیب ایمان و قدرت سلاح از این ملت یک هویت شکست ناپذیر ساخته است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، جنگ نمی‌شود، مذاکره هم نمی‌شود براستی این تفکر بر اساس نگرشی ژرف به قدرتی بود که ایشان معماری کرده، ساخته و گسترش داده است و اعماق دوست و دشمن را می‌شناسد.
اجلاسیه نهایی کنگره ملی شهدای استان یزد همزمان با سالروز قیام دهم فروردین ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان یزد برگزار شد.

انتهای پیام/


آدرس کوتاه :


آخرین اخبار