آغاز به کار اجلاسیه نهایی کنگره ملی شهدای استان یزد

شناسه : 27030308

آغاز به کار اجلاسیه نهایی کنگره ملی شهدای استان یزد

مراسم اجلاسیه نهایی کنگره ملی شهدای استان یزد در حالی دقایقی پیش آغاز شد که پیکر دو تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس زینت بخش این مراسم شد.
در این مراسم سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار و جمعی از مسئولان استان یزد حضور دارند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دهم فروردین ماه گفت: در این روز تاریخی، مردم یزد چهلم شهدای تبریز را گرامی داشتند و این مراسم نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی بود.
آیت الله ناصری به نقش تاثیرگذاری شهید آیت الله صدوقی در قیام دهم فروردین ماه سال 57 اشاره کرد و افزود: قیام مردم یزد به رهبری شهید صدوقی شکل گرفت و ایشان با همراهی مردم علیه حرکت های نابخردانه رژیم طاغوت ایستادند.
امام جمعه یزد از رهبر معظم انقلاب و پیامشان به کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد قدردانی کرد و افزود: در طول یکسال گذشته برای برگزاری این کنگره زحمات زیادی کشیده شد که جای تشکر دارد.
آیت الله ناصری با اشاره به نقش تاثیرگذار رهبر معظم انقلاب در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: اگر تدبر و دوراندیشی ایشان نبود، نمی توانستیم جلوی دشمن بایستیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: توکل به خدا، تفکر و تعقل و همت بلند سه راهکار اصلی است که مسئولان باید آن را به کار گیرند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

انتهای پیام/


آدرس کوتاه :


آخرین اخبار